« 2014. július »
H K Sz Cs P Sz V
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
A+ A-
Tantestület


Berkovits Rita
német–orosz szakos tanár

rita@stg.sarvar.hu


Bognár Nóra
angol–biológia szakos tanár

pnora@stg.sarvar.hu


Czeglédiné Szabó Klára
angol szakos tanár

cklari@stg.sarvar.hu


Csejteiné Libricz Henriett
magyar–német szakos tanár

libriczh@stg.sarvar.hu


Csikós Györgyné
testnevelés szakos tanár

edit@stg.sarvar.hu


Dénes Veronika
matematika szakos tanár

denesv@stg.sarvar.hu


Dobos Enikő
vendéglátói és szálloda szakos közgazdász, közgazdász tanár

virag@stg.sarvar.hu


Gacs Miklós
matematika–fizika szakos tanár

gam@stg.sarvar.hu


Grodvalt Ottó
informatika–rajz szakos tanár

otto@stg.sarvar.hu


Grodvaltné Martos Veronika
rajz szakos tanár

vera@stg.sarvar.hu


Guba Klára
turizmus–olasz szakos tanár

chiara@stg.sarvar.hu


Györgyiné Kőrösmezei Ágnes
angol nyelv és irodalom szakos tanár

agika@stg.sarvar.hu


Dr. Hajdu Tamás PhD.
történelem–latin szakos tanár

hajdut@stg.sarvar.hu


Haraszti Zsolt
testnevelés szakos tanár

hzsolt@stg.sarvar.hu


Hevér Mihály
matematika–fizika szakos tanár

misi@stg.sarvar.hu


Hevér Mihályné

matematika–fizika szakos tanár

judit@stg.sarvar.hu


Horváthné Tischler Noémi
angol–testnevelés szakos tanár

tisi@stg.sarvar.hu


Kertész Csilla
testnevelés szakos tanár

kcsilla@stg.sarvar.hu


Kovács Beáta
angol szakos tanár

kovacsb@stg.sarvar.hu


Dr. Kovácsné Simon Viktória
magyar–történelem szakos tanár


Kőszegi Zsanett
német szakos tanár

zsanett@stg.sarvar.hu


Lőke Dóra
matematika szakos tanár

imhothep@stg.sarvar.hu


Lukács Katalin
magyar–történelem szakos tanár

lkati@stg.sarvar.hu


Molnár Gáborné
kémia–biológia szakos tanár

mcsilla@stg.sarvar.hu


Nagy Marietta
idegenforgalmi ismeretek

nagym@stg.sarvar.hu


Nagy Péterné
magyar–ének szakos tanár

erika@stg.sarvar.hu


Nagyné Györe Katalin
német–angol szakos tanár

gyorek@stg.sarvar.hu


Németh András
közgazdász tanár

bal33@stg.sarvar.hu


Németh Henriette
testnevelés szakos tanár

etti@stg.sarvar.hu


Némethné Móricz Henriett
német szakos tanár


Némethné Rádl Krisztina
orosz–angol szakos tanár

radlk@stg.sarvar.hu


Pernecker Csilla
magyar–ének szakos tanár

pernecker@stg.sarvar.hu


Dr. Piros Lászlóné
matematika–földrajz szakos tanár

pirosm@stg.sarvar.hu


Sárvári Anita
angol szakos tanár

sanita@stg.sarvar.hu


Simon Teodóra
német szakos tanár

simont@stg.sarvar.hu


Simonné Keszei Anita
magyar-történelem-közművelődés szakos tanár

keszeia@stg.sarvar.hu


Szentgyörgyi Annamária
történelem–német szakos tanár

markusa@stg.sarvar.hu


Takács Attila
biológia–kémia szakos tanár

takacsa@stg.sarvar.hu


Takácsné Horváth Ágnes
informatika szakos tanár

agi@stg.sarvar.hu


van Waardenné Csete Ildikó
orosz–német szakos tanár

csetei@stg.sarvar.hu


Vígh Viktor
biológia–földrajz szakos tanár

vightor@stg.sarvar.hu