Iskolánk fiú- és leánycsapatával 2018.05.24-én Budapesten országos kispályás labdarúgó tornán vettünk részt. A fiúk mátészalkai és budapesti, a lányok putnoki és nyíregyházi középiskolával kerültek egy csoportba. A lányok egy vereséggel (1:0) és egy győzelemmel (3:1) a 2. helyen végeztek a csoportban, így nem jutottak be a döntőbe, ezzel szemben a fiúk egy döntetlennel (1:1) és egy győzelemmel (2:1) bejutottak a hármas döntőbe. A végén két vereséggel (4:0);(2:1) a fiúk bronzérmesek lettek, de így is nagyon büszkék lehetettek erre az eredményre. A bronzérem mellett egy különdíjat is sikerült elhoznunk: Vamper Dávid a torna legjobb játékosa lett, amihez utólag is gratulálok.
A tinódis focista lányoknál egy korszak lezárult. Igaz, ezen a tornán nem, de a 3 év alatt rengeteg sikert elértek, amihez szintén gratulálok és a jövőben sok sikert kívánok nekik!
|
Berta Attila |
Csapattagok: Németh Nátán, Vamper Dávid, Ódor Gergő, Kövesdi Dávid, Tóth Patrik, Tar Ádám, Pázsi Máté, Joó Gergő
Lányok: Simon Titanilla, Pap Cintia, Németh Katrin, Németh Nikolett, Bokor Barbara, Steininger Dóra, Boros Luca, Molnár Brigitta, Bakucz Daniella, Tar Fanni, Sárközi Niké, Kovács Julianna
9600 Sárvár, Móricz Zs. u. 2.
95/320-115 @ 




9600 Sárvár, Móricz Zs. u. 2.
95/320-115 @